Rabat 20% na wszystkie materace

Kup teraz

Sprawdź

Bądź zawsze wyspany dzięki dobrym materacom

Materac Venus Multi Pocket LXI x5

Sprawdź

Super jakość łóżek tapicerowanych

Łóżko tapicerowane 81218

Sprawdź

Najwyższy wymiar komfortu

Odwiedź nasz Salon Firmowy

Sprawdź

Kupujesz materac i używasz go przez długie lata

Bez zmartwień czy wybierzesz właściwy materac

Nie musisz organizować transportu

Bądź zawsze wyspany z materacami KOŁO

Jest dla nas jasne, że oczekujesz od materaca jakości — nam też zależy na tym, żebyś kupił go raz i był zadowolony przez lata. Każdy ma swoje wymagania dotyczące snu, jednak możemy zagwarantować, że bez względu na poziom stresu, jaki wywołuje u Ciebie praca czy inne obowiązki — z dobrym materacem będziesz zawsze wyspany. Można powiedzieć, że wygodny sen masz na wyciągnięcie ręki — pytanie, czy chcesz skorzystać?

Kobieta ścieląca łóżko Rodzina w sklepie

Jaką twardość materaca wybrać? 

Każdy ma swoje upodobania jeśli chodzi o sen — dla jednych miękki materac jest jak otulająca ciało chmurka — dla drugich stanowi ekstremalnie zapadające się podłoże, na którym nie da się spać. Ile ludzi tyle preferencji, jednak bez względu na to, do której grupy należysz, możesz dołączyć do grona zawsze wyspanych.

Ikona twardości

H1 Miękki

do 50kg

Ikona twardości

H2 Średnio twardy

50-80kg

Ikona twardości

H3 Twardy

80-110kg

Ikona twardości

H4 Bardzo twardy

powyżej 110kg

Chcemy maksymalnie ułatwić Ci wybór, dlatego koniecznie zerknij na naszą ściągę. Wybierając twardość materaca, zaraz obok znajdziesz konkretne modele, które spełnią Twoje oczekiwania. Jeśli nadal nie wiesz, jaki materac wybrać — koniecznie daj nam znać. Pomożemy Ci dobrać nie tylko odpowiednią twardość, ale też wielkość i rodzaj wypełnienia. Nie sugeruj się opiniami w Internecie — wybierz model, który spełni Twoje oczekiwania, a nie sąsiada. Dołączenie do zawsze wyspanych nigdy nie było tak proste.

dobre-materace.pl, zawsze wyspani

Największy showroom stacjonarny materacy KOŁO

Doskonale wiemy, że przed zakupem dobrego materaca, chciałbyś go przetestować — a my dajemy Ci taką możliwość. Możesz przyjść, usiąść, położyć się i wybrać najlepszy model dla siebie. Nasi specjaliści od snu chętnie Ci pomogą i opowiedzą o nowoczesnych rozwiązaniach. Ostrzegamy tylko — jak już kupisz u nas materac, dołączysz do grona zawsze wyspanych i codziennie — bez względu na ilość obowiązków, będziesz budził się w dobrym humorze.

Czytaj więcej

Porady
Chcesz być zawsze wyspany? W artykułach podpowiadamy jak to zrobić!

Zobacz więcej