Łóżka 160×200 Warszawa:

 

Łóżko 160×200 cm to doskonałe rozwiązanie do każdej sypialni, niezależnie od jej wielkości. Standardowe wymiary mebla umożliwiają stworzenie przyjaznych aranżacji dużych, jak i tych nieco mniejszych pomieszczeń. Wyroby o tradycyjnym kształcie i klasycznym, bogatym wzornictwie z pewnością zachwycą osoby, które oprócz funkcjonalności szukają także estetyki na najwyższym poziomie. Dla zwolenników minimalizmu przygotowaliśmy łóżka bez zdobień i innych dodatków, świetnie prezentujące się w nowoczesnych wnętrzach.

W naszej ofercie znajdują się drewniane łóżka 160×200 z pojemnikiem na pościel, które pozwolą utrzymać porządek w sypialni, jak też meble bez pojemnika przeznaczone do większych pomieszczeń, w których dostępna jest przestrzeń na dodatkową szafę do przechowywania pościeli. Możliwość dostosowania wymiarów zagłówka, grubości desek, ich kolorystyki oraz wielkości prześwitu między podłogą a ramą sprawia, że drewniane łóżko zawsze będzie spełniać indywidualne wymagania kupującego.

Alternatywę wobec mebli drewnianych stanowią łóżka metalowe, lakierowane proszkowo, a także łóżka tapicerowane, również dostępne w dwóch wersjach – z pojemnikiem lub bez niego. Piękne, a przy tym wytrzymałe tkaniny obiciowe występują w wielu ciekawych fakturach i wzorach, dlatego łóżko160x200 można dopasować do sypialni w każdym stylu..

 

Rodzaje łóżek: