Łóżka drewniane bez pojemnika na pościel:

 

Łóżka drewniane bez pojemnika na pościel to idealne rozwiązanie dla osób, które doceniają tradycyjne rozwiązania w domowej lub w hotelowej sypialni. Osadzone na niezwykle solidnych nogach łóżka drewniane bez pojemnika wyglądają niezwykle stylowo, prezentując się okazale i dorównując meblom z poprzednich epok.

Istnieje możliwość wyboru z oferty sklepu łóżka bez pojemnika w jednej z kilkunastu stylizacji, w odpowiednio dopasowanej kolorystyce oraz przy wykorzystaniu naturalnego materiału bukowego. Takie łóżka są dostępne w różnej konfiguracji, jeśli chodzi o ich rozmiar, wymiary zagłówka, grubość desek czy też prześwit między podłogą oraz ramą. Dopasowując do nich odpowiednią szafę, komodę lub szafkę nocną, można stworzyć komplet, który będzie idealnie wpasowywał się w klasyczne klimaty sypialni.

Łóżka drewniane bez pojemnika mogą być wyprodukowane na specjalne zamówienie. Dzięki temu efekt końcowy jaki dadzą wraz z innymi meblami w pomieszczeniu, będzie zgodny nawet z najbardziej wysublimowanymi oczekiwaniami.

 

Formularz kontaktowy