Łóżka drewniane:

 

Łóżka drewniane to meble, które od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Wykorzystane w ich produkcji naturalne materiały – drewno bukowe, sprawiają, że ich konstrukcja jest niezwykle solidna, zapewniając możliwość ich bezpiecznego użytkowania przez wiele lat.

Dostępne w ofercie sklepu łóżka drewniane prezentują się niezwykle dostojnie w każdej sypialni. O ich wykończenie zadbał bowiem renomowany, polski producent. W niektórych z modeli łóżek zastosowano ciekawe rozwiązania, jak np. tapicerowane wezgłowia. Ponadto, oprócz drewnianego łóżka w tradycyjnej formie, bez miejsca na przechowywanie pościeli, można także zakupić łóżko ze specjalnym pojemnikiem na pościel lub z szufladami na pościel. Pozwala to na dostosowanie łóżka do specyficznych wymagań jego użytkownika.

Łóżka drewniane znajdujące się w ofercie sklepu są dostępne w kilku standardowych wymiarach od 90×200/220  do 200×200/220, dzięki czemu można dostosować je z łatwością do wzrostu poszczególnych osób, jak i do pomieszczenia sypialni tak, by zmieścić się w wyznaczonej przestrzeni.

 

Rodzaje łóżek drewnianych:

Formularz kontaktowy