Materace:

 

Materace to zdecydowanie najważniejszy element każdego łóżka. Bez odpowiedniego materaca odpoczynek w łóżku jest nieefektywny, a dodatkowo kolejnego dnia mogą pojawić się dolegliwości kręgosłupa i mięśni. W ofercie sklepu można znaleźć bardzo szeroki asortyment wysokiej jakości materaców dostosowanych do potrzeb konkretnej osoby, rozpoczynając od klasycznych materaców piankowych, przez materace termoelastyczne, materace lateksowe, materace kieszonkowo-sprężynowe, a kończąc na materacach do zadań specjalnych.

Wśród materaców do zadań specjalnych znajdują się np. : materace dla dzieci, materace dla osób aktywnych fizycznie czy też materace dla hoteli. Materace do spania dostępne w ofercie sklepu zostały wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Istnieje możliwość zakupu materaca, który będzie spełniał funkcje antyalergiczne, funkcje regeneracyjne, czy też takiego, który pomoże w leczeniu różnych dolegliwości.

Każdy materac, oprócz standardowych wymiarów 160×200, wykonamy na dowolny wymiar klienta. Oferowane przez sklep materace pochodzą od polskiego producenta, który posiada dużą renomę na rynku materaców. Przed zakupem istnieje możliwość ich obejrzenia oraz wypróbowania, w stacjonarnym sklepie zlokalizowanym w Warszawie.

 

 

Rodzaje materacy:

 

Formularz kontaktowy