• -20%
Space
search
 • Space

Space

Wybierz Rozmiar: 80x200
Wybierz Pokrowiec: Anti-stress
 • Anti-stress
 • Flora
 • Impuls
 • Kaszmir
 • Outlast
 • Silver Lux
 • Szmaragd

Najniższa cena w ciągu
ostatnich 30 dni przed obniżką: 2354 zł

Cena regularna: 0 zł
2 354,00 zł
1 883,20 zł

Opis produktu

Kobieta przytulająca materac

Materac Space

Opis: materac Space jest to propozycja dla osób oczekujących bardzo dużego komfortu snu i dobrego podparcia kręgosłupa. Zapewniają to sprężyny, które punktowo podpierają kręgosłup oraz to, że w zależności od potrzeb możemy spać na piance termoelastycznej lub lateksie. Materac Space z jednej strony zbudowany jest z pianki termoelastycznej a z drugiej z płyty lateksu, co powoduje, że dopasuje się on do każdej potrzeby.

  Wymiary: materac dostępny jest w następujących typowych wymiarach: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200.

  Szczegóły techniczne:

  wkład materaca zbudowany jest ze ze sprężyn woreczkowych, obłożonych z jednej strony 50 mm płytą lateksu, a z drugiej strony 50 mm warstwą pianki termoelastycznej.

  Wysokość materaca to ok. 25 cm.

  Uwagi: materac wykonamy w każdym rozmiarze (co do centymetra).

  Zadzwoń na naszą infolinię: +48 505-015-935, nasi eksperci czekają gotowi aby Ci pomóc i doradzić.

  Dostawa

  Zamówione przez Was towary wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich lub dostarczamy własnym firmowym transportem. Towary zawsze odpowiednio zabezpieczamy i pakujemy aby zniwelować ryzyko uszkodzenia w czasie transportu. Towary ubezpieczamy na wypadek uszkodzenia w transporcie.

  Pamiętaj! Odbierając przesyłkę sprawdź dokładnie jej stan.


  Ludzie, łóżka
  Kobieta przytulająca materac

  O firmie M&K Foam KOŁO

  Każda tradycja ma swój początek… Historia M&K Foam KOŁO sięga 1992 roku. To wtedy w położonej w centrum Polski, kolskiej fabryce zaczęli produkować eko materace na krajowy, a z czasem i europejski rynek. Mając doświadczenie i ciesząc się zaufaniem klientów, wciąż poszerzają ofertę, wprowadzając do sprzedaży najwyższej jakości produkty, zapewniające komfort podczas snu i wypoczynku. Nie ustają w dążeniu do zaspokajania najbardziej wyszukanych potrzeb klientów — proponując markowe produkty w atrakcyjnej cenie, z szybkim terminem realizacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wiedzy na temat wpływu jakości materacy na zdrowy wypoczynek, Producent ma do zaoferowania wyłącznie doskonale skonstruowane wyroby, powstałe przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod produkcji, z wielką dbałością o szeroko pojętą kulturę snu. A wszystko w trosce o Wasze zdrowie. O dobrą noc i jeszcze lepszy dzień! W ofercie mają materace dla każdego z Państwa. W wyborze odpowiedniego pomogą Wam nasi eksperci. Czekają, gotowi do pomocy. Zaufajcie sile snu. Zaufajcie naszemu doświadczeniu. Bądź zawsze wyspany z materacami KOŁO.

  Szczegóły techniczne

  Twardość
  H2 średnio twardy

  Uwagi: materac wykonamy w każdym rozmiarze (co do centymetra).


  Zadzwoń na naszą infolinię: +48 505 015 935. Chętnie doradzimy!

  Kupujesz materac i używasz go przez długie lata

  Bez zmartwień czy wybierzesz właściwy materac

  Nie musisz organizować transportu

  Napisz swoją opinię