Ibiza H3
search
 • Ibiza H3

Ibiza H3

Wybierz Rozmiar: 80x200
Wybierz Pokrowiec: Alergik
 • Alergik
 • Aloe Vera
 • Aloe Vera Lux
 • Anti-stress
 • Cotton Lux
 • Cotton Natural
 • Flora
 • Impuls
 • Kaszmir
 • Len Super
 • Outlast
 • Silver Active
 • Silver Black
 • Silver Lux
 • Soya
 • Szmaragd
 • Tencel
 • Tencel Lux

Najniższa cena w ciągu
ostatnich 30 dni przed obniżką: 1276 zł

Cena regularna: 0 zł

Czas wysyłki: 1-5 dni

1 037,40 zł

Opis produktu

Kobieta przytulająca materac

Materac Ibiza

Poszukujesz komfortu i wsparcia podczas snu? Materac Ibiza przyniesie rewolucję w Twoim nocnym odpoczynku. Dzięki swojej wyjątkowej elastyczności, materac Ibiza doskonale podpiera kręgosłup, zapewniając komfortowy i zdrowy sen. Wykonany z bloku lateksu, który naturalnie przeciwdziała rozwojowi grzybów i bakterii, zapewnia środowisko wolne od alergenów w podczas snu. Lateks jako główny materiał, dostosowuje się do kształtu Twojego ciała, umożliwiając optymalne podparcie kręgosłupa i mięśni. Pamiętaj, że dobrze dobrany materac ma bezpośredni wpływ na Twoje samopoczucie w ciągu dnia - a Ibiza jest tu wyjątkowa!                                                                                                                                        

  Budowa materaca i użyte materiały:

  Unikalny wkład lateksowy – wkład lateksowy materaca Ibiza doskonale dopasowuje się do kształtu Twojego ciała. Ma to szczególne znaczenie dla prawidłowego podparcia kręgosłupa oraz innych newralgicznych punktów Twojego ciała, zapewniając doskonałe warunki do regeneracji podczas snu. Lateks naturalnie przeciwdziała rozwojowi grzybów i bakterii, dbając środowisko, w którym odpoczywasz. 17 cm czystego komfortu – głębokość materaca to aż 17 cm, co gwarantuje odpowiednią grubość i optymalne warunki do odpoczynku.

  Regulowany stelaż – materac Ibiza został zaprojektowany tak, aby współpracować z regulowanymi stelażami. Jeśli pragniesz dodatkowego komfortu, masz możliwość regulacji pozycji leżącej czy siedzącej. Wystarczy pilot, by samodzielnie dostosować pozycję do własnych potrzeb.

  Wysokość materaca - ok 17 cm, w zależności od wybranego pokrowca.

  Ludzie, łóżka
  Opis twardości

  Opis twardości:

  Materace nie zawsze są dopasowywane na podstawie wagi, a indywidualnych preferencji snu oraz cech, takich jak wiek, dolegliwości chorobowe, aktywność fizyczna, czas spędzany przed komputerem czy specyfika pracy.

  To, że dla kogoś twardy materac jest wygodny, nie oznacza, że dla Ciebie też będzie. Wychodzimy z założenia, że z zamkniętymi oczami się śpi, a nie kupuje! Dlatego skontaktuj się z naszymi ekspertami i dobierz materac, na którym odpoczniesz i odeśpisz swoje dolegliwości.

  Dla kogo:

  Osoby cierpiące na bóle pleców

  Nieustanne bóle pleców? Dyskomfort podczas snu, który nie pozwala Ci się zrelaksować i w pełni wypocząć? Materac Ibiza został zaprojektowany tak, aby dostarczyć odpowiednie wsparcie dla Twojego kręgosłupa. Jego elastyczność w połączeniu z twardością dostosowują się do Twojego ciała, minimalizują nacisk na newralgiczne punkty. Twoje plecy odetchną, a poranki przestaną być męczące.

  Dla osób starszych

  Jesteś w wieku seniora i zastanawiasz się, jaki materac będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni? Materac Ibiza okaże się doskonałym wyborem. W starszym wieku komfort snu jest szczególnie ważny, aby odzyskiwać siły po całym dniu i regenerować organizm.

  Dla osób dbających o zdrowy klimat sypialni

  Zależy Ci na środowisku wolnym od alergenów, bakterii i grzybów? Blok lateksowy w materacu Ibiza jest naturalną barierą przeciwbakteryjną i antygrzybiczną. Wybierając materac Ibiza masz pewność, że Twój sen będzie zdrowszy, a sypialnia stanie się przystanią wolną od szkodliwych mikroorganizmów.

  Uwagi: materac wykonamy w każdym rozmiarze (co do centymetra).

  Opis twardości
  Opis twardości

  Dostawa:

  Zamówione przez Was towary wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich lub dostarczamy własnym firmowym transportem. Towary zawsze odpowiednio zabezpieczamy i pakujemy aby zniwelować ryzyko uszkodzenia w czasie transportu. Towary ubezpieczamy na wypadek uszkodzenia w transporcie.

  Pamiętaj! Odbierając przesyłkę sprawdź dokładnie jej stan.

  Kobieta przytulająca materac

  O firmie M&K Foam KOŁO

  Każda tradycja ma swój początek… Historia M&K Foam KOŁO sięga 1992 roku. To wtedy w położonej w centrum Polski, kolskiej fabryce zaczęli produkować eko materace na krajowy, a z czasem i europejski rynek. Mając doświadczenie i ciesząc się zaufaniem klientów, wciąż poszerzają ofertę, wprowadzając do sprzedaży najwyższej jakości produkty, zapewniające komfort podczas snu i wypoczynku. Nie ustają w dążeniu do zaspokajania najbardziej wyszukanych potrzeb klientów — proponując markowe produkty w atrakcyjnej cenie, z szybkim terminem realizacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wiedzy na temat wpływu jakości materacy na zdrowy wypoczynek, Producent ma do zaoferowania wyłącznie doskonale skonstruowane wyroby, powstałe przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod produkcji, z wielką dbałością o szeroko pojętą kulturę snu. A wszystko w trosce o Wasze zdrowie. O dobrą noc i jeszcze lepszy dzień! W ofercie mają materace dla każdego z Państwa. W wyborze odpowiedniego pomogą Wam nasi eksperci. Czekają, gotowi do pomocy. Zaufajcie sile snu. Zaufajcie naszemu doświadczeniu. Bądź zawsze wyspany z materacami KOŁO.

  Kupujesz materac i używasz go przez długie lata

  Bez zmartwień czy wybierzesz właściwy materac

  Nie musisz organizować transportu

  Napisz swoją opinię