Materace dla niej i dla niego:

 

Materace Dla Niej i Dla Niego to produkty, które doskonale nadają się dla par ze względu na fakt, iż posiadają one dwa stopnie twardości. Po jednej stronie takie materace są twardsze, co zdecydowanie bardziej pasuje mężczyznom, z kolei po drugiej stronie – nieco bardziej miękkie, dzięki czemu są one idealnie dostosowane do kręgosłupa kobiet.

Takie materace pozwalają zatem na spokojny sen osób preferujących odmienne twardości materaca. Jest to niezwykle ważne, ponieważ przebudzenie jednej osoby w ciągu nocy może przeszkadzać w wypoczynku drugiej osobie śpiącej w tym samym łóżku. W ofercie sklepu znajduje się kilka odmian materaców Dla Niej i Dla Niego. Są to np. materace piankowe, jak i materace kieszonkowe ze zwiększającymi komfort snu sprężynami, które zostały obłożone pianką dwustronnie.

Aby móc dowiedzieć się, po której stronie materaca ma położyć się mężczyzna, a po której kobieta, wystarczy zwrócić uwagę na kolor pianki. Kolor żółty to twardsza część materaca, na której powinien spać mężczyzna, z kolei kolor różowy odpowiada stronie materaca przeznaczonej dla kobiety.

 

 

Formularz kontaktowy