Materace sprężynowe

 

Materace kieszonkowe-sprężynowe to specjalna odmiana materaców wypełnionych sprężynami. Jest to nowa generacja tradycyjnych materaców sprężynowych, w których sprężyny zostały umieszczone w specjalnych kieszeniach. Takie rozwiązanie sprawia, że po położeniu się na materacu przyjmuje on kształt idealnie dostosowany do kręgosłupa.

Dostępne w ofercie sklepu materace zostały tak skonstruowane, że po wypoczynku w nocy lub w ciągu dnia, bardzo szybko powracają one do swojego pierwotnego położenia. Są to więc materace, które nie ulegają odkształceniom. Istnieje możliwość nabycia materaca w niemal każdym rozmiarze (przekraczającym czasem nawet 2 metry), a także o różnej klasie twardości.

Materace kieszonkowe-sprężynowe wyposażone są dodatkowo w specjalny pokrowiec, który jest bardzo przyjemny dla ciała i nie wywołuje reakcji alergicznych. Do materaca można dobrać pokrowiec w różnych wariantach, takich jak np. wersja, lato-zima, wersja anti-stress (z powłoką antystresową), czy też wersja antyalergiczna.

Materace sprężynowe – dodatkowe informacje

Materace kieszonkowe-sprężynowe to nowoczesny odpowiednik tradycyjnych materacy sprężynowych. Dzięki umieszczeniu sprężyn w specjalnych kieszeniach gwarantujących elastyczność, materac doskonale dopasowuje się do anatomicznego kształtu kręgosłupa użytkownika, zapewniając mu komfortowy odpoczynek. Nie powstają żadne odkształcenia, ponieważ sprężyny, otoczone elastyczną pianką, zawsze wracają do swojego pierwotnego położenia. Zastosowanie do produkcji najwyższej jakości materiałów sprawia, że materace sprężynowe charakteryzują się wieloletnią trwałością i nawet po długim czasie nie są widoczne ślady użytkowania.

To rozwiązanie kierowane do osób, które poszukują materaca o niezwykłej sprężystości, bardzo dobrej elastyczności punktowej, odpowiedniej cyrkulacji powietrza i właściwościach antyalergicznych oraz antybakteryjnych. Materace sprężynowe dostępne są we wszystkich typowych wymiarach. Oferujemy naszym Klientom także inne rozmiary na indywidualne zamówienie. Szeroki wybór wzorów pokrowców to dla Klienta również możliwość odpowiedniego dopasowania materiału do własnych potrzeb.

Formularz kontaktowy