Materace TRI4 dla aktywnych:

 

Materace TRI4 to seria materacy dla osób aktywnych fizycznie. Są doskonałym rozwiązaniem dla sportowców zawodowych oraz dla osób, które uprawiają różnego rodzaju sporty amatorsko.

W materacach TRI4 zastosowano materiały, dzięki którym charakteryzują się one wysoką przepuszczalnością powietrza oraz chronią organizm przed roztoczami i bakteriami, które lubią wilgotne miejsca. Są to materace o większej grubości, w stosunku do standardowych materaców, dzięki czemu doskonale wspomagają one regenerację naszego ciała.

Duża, punktowa elastyczność materaców TRI4 dla aktywnych sprawia, że korzystające z nich osoby czują się na nich niemal tak samo, jak na łóżku wodnym. Nazwa materaców TRI4 odnosi się do triathlonu, na który składają się pływanie, jazda na rowerze oraz bieganie. Z kolei liczba 4 określa czwarty etap po triathlonie, którym jest regeneracja. To właśnie regeneracja jest głównym zadaniem znajdujących się w tej kategorii materaców. Osoby decydujące się na zakup materaca TRI4 mogą wybrać jeden z kilku modeli o różnych wymiarach, ze specjalnymi, niezwykle przewiewnymi pokrowcami.

 

 

Formularz kontaktowy