Pokrowce:

 

Wymienione w tej sekcji pokrowce dostępne są tylko i wyłącznie z naszymi materacami. Nie sprzedajemy samych pokrowców. Pokrowiec kupujesz razem z naszym materacem. Rodzaj pokrowca możesz wybierać wśród wielu naszych propozycji. Pokrowce to niezbędny element każdego materaca, nie tylko chronią go przed uszkodzeniami i szybszym zużyciem się, ale także spełniają one szereg innych funkcji.

W ofercie sklepu dostępne są m.in. pokrowce antyalergiczne, chroniące użytkownika materaca przed różnego rodzaju alergenami, bakteriami i roztoczami, pokrowce antystresowe, które są bardzo miłe w dotyku i umożliwiają regulowanie temperatury ciała, czy też doskonale odprowadzające wilgoć pokrowce przeznaczone dla osób borykających się z problemem nadmiernej potliwości. W oferowanych przez sklep pokrowcach wykorzystano wysokiej jakości materiały w odpowiednich proporcjach, takie jak: bawełna, poliester, tencel, poliamid czy też viskoza.

Decydując się na zakup materaca w naszym salonie otrzymujesz pokrowiec z suwakiem. Ich atutem jest możliwość  wyprania, co pozwala na łatwiejsze utrzymanie materaca w odpowiedniej czystości.

 

Formularz kontaktowy