Adam i Ewa elastik

Opis

Materac Adam i Ewa elastik

Opis: materac Adam i Ewa elastik, jest idealnym rozwiązaniem dla par, które nie potrafią zdecydować się na  jedną twardość materaca. W tym materacu występują dwa stopnie twardości pianki w jednym materacu. Pianka Komfort Hard (żółta) – bardziej twarda dla niego i pianka Komfort Soft (różowa) – bardziej miękka dla Niej. Pianka komfort hard i komfort soft zawierają dodatek oleju rycynowego. Olej ten ma delikatny, neutralny zapach. A co najważniejsze gwarantuje długą żywotność i dobrą wentylację materaca. Wybierając ten  materac macie Państwo pewność, że każda z osób użytkujących go będzie miała idealnie podparty kręgosłup i otrzyma komfort jakiego oczekuje.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

  • Zdolność do szybkiego i wielokrotnego odzyskiwania pierwotnego kształtu
  • Odporność na odkształcenia
  • Długa żywotność
  • Doskonałe dopasowanie do ciała 
  • Bardzo dobra cyrkulacja powietrza
  • Dwie twardości w jednym materacu

Wymiary: materac dostępny jest w następujących typowych wymiarach: 140×200, 160×200, 180×200, 200×200. Wykonamy materac w każdym rozmiarze (nawet tym nietypowym, co do centymetra).

Szczegóły techniczne: materaca Adam i Ewa Elastik stanowią siedmiopolowe profilowane pianki Komfort, pianka Komfort Soft (dla niej) i pianka Komfort Hard (dla niego).

Wysokość: ok 18 cm.

Twardość: H2 i H3.

Pokrowiec: materac dostępny w pokrowcach z „Wzory pokrowców”.

 Uwagi: materac wykonamy w każdym rozmiarze (co do centymetra). Zadzwoń na naszą infolinię: 505-015-935. Chętnie doradzimy.