Antonina

Opis

Łóżko Antonina

Opis: Łóżko Antonina , jeden z najbardziej wyrafinowanych wzorów w naszej kolekcji. Daj sobie trochę luksusu z łóżkiem tapicerowanym Antonina. Piękny, pikowany zagłówek ozdobnymi kamieniami, nadaje niezwykłego charakteru całemu modelowi. Niezwykle eleganckie łóżko w dobrym guście, które wzbudza zachwyt, a jednocześnie jest nieziemsko wygodne w użytkowaniu.

Wymiary: Łóżko Antonina dostępne jest dla następujących wymiarów materaca: 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200.

Wymiary zewnętrzne: szerokość +8 cm do szerokości materaca, długość +10 cm do długości materaca, wysokość zagłówka 122 cm, szerokość zagłówka +38 cm do szerokości materaca

Szczegóły techniczne: korpus z pojemnikiem na pościel lub bez pojemnika (wersja do wyboru). Wersja z pojemnikiem na pościel –  stelaż na metalowej ramie oraz listwami bukowymi, giętymi zamocowanymi w elastycznych uchwytach, stelaż podtrzymują siłowniki pneumatyczne. Wersja bez pojemnika na pościel – stelaż do wyboru.

Wzory materiałów: w ofercie ok 200 rodzajów materiałów obiciowych. Zdjęcia poglądowe w zakładce „Wzory materiałów”. Prezentowane zdjęcia materiałów mają tylko charakter poglądowy. Zapraszamy do zapoznania się z próbnikami w sklepie stacjonarnym.

Uwagi: możliwość zamówienia łóżka w niestandardowych wymiarach.  Zadzwoń na naszą infolinię: 505-015-935. Chętnie doradzimy.