Baby Talalay Natural

Opis

Materac Baby Talalay Natural

Opis: materac dla dziecka, jaki wybrać? Idealny. Czyli jaki? Warto zadbać, o to, aby dziecko spało na dobrym materacu od samego początku. Tym samym dziecko ma możliwość spokojnego snu, który jest niezmiernie ważny dla prawidłowego rozwoju. U dziecka sprawdzi się materac średnio twardy, jednostrefowy, elastyczny. Taki, który dopasuje się do kształtu ciała i nie będzie się odkształcał. Materac Baby Talalay Natural wykonany z lateksu naturalnego, w specjalnej technologii Talalay. Zapewnia to Twojemu dziecku idealny przepływ powietrza i idealne podparcie ciała podczas snu. 

Wymiary: materac dostępny jest w następujących typowych wymiarach: 60×120, 70×140.

Szczegóły techniczne: materaca w wysokości 7 cm wykonany jest ze 100 % naturalnego lateksu Talalay na bazie naturalnej żywicy. Lateks użyty do budowy materaca, został wykonany ze 100 % naturalnego lateksu Talalay, idealne podparcie każdej części ciała. Naturalny lateks firmy Vita Talalay® spełnia wymagania dla klasy 1 produktów Oeko-Tex® Standard 100, co oznacza, że spełnia on wymagania ekologiczne produktów dla niemowląt. Dodatkowym atutem materaca lateksowego jest to, że jest przyjazny dla środowiska. Specjalny proces produkcyjny zapewnia, że jest całkowicie wolny od substancji petrochemicznych. Naturalny lateks Vita Talalay® jest certyfikowany przez Cradle-to-Cradle Gold, co czyni go niezwykle zdrowym i higienicznym produktem

Wysokość: ok 9 cm.

Twardość: H2.

Pokrowiec: materac dostępny w pokrowcu alergik i amicor.

 Uwagi: materac wykonamy w każdym rozmiarze (co do centymetra). Zadzwoń na naszą infolinię: 505-015-935. Chętnie doradzimy.