Bahrain

Opis

Materac Bahrain 

Opis: Materac Bahrain wykonany jest z dwóch warstw pianek – wysokoelastycznej Kalschaum oraz termoelastycznej. Pianka termoelastyczna pod wpływem ciepła oraz ciężaru ciała idealnie dopasowuje się do kształtu ciała leżącej osoby, dając dobre podparcie dla kręgosłupa oraz zapewnia wysoki komfort snu. Materac ten dzięki zastosowaniu innowacyjnej pianki termoelastycznej  ma właściwości ortopedyczne – daje podparcie dla ciała oraz redukuje nacisk materaca na ciało leżącej osoby. Pianka termoelastyczna ma dużą gestość 45kg/m³ co zapewnia długotrwałe użytkowanie materaca bez ryzyka odkształcenia

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

  • Połączenie dwóch pianek dla większego komfortu
  • Dobre podparcie całego ciała leżącej osoby
  • Pianka termoelastyczna redukuje nacisk materaca na ciało leżącej osoby
  • Możliwość zastosowania na regulowanym stelażu

Wymiary: materac dostępny jest w następujących typowych wymiarach: 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200. Wykonamy materac w każdym rozmiarze (nawet tym nietypowym, co do centymetra).

Szczegóły techniczne: wkład materaca wykonany jest z wysokoelastycznej pianki o wysokości 12 cm połączonej z rewolucyjną, antybakteryjną, idealnie redukującą nacisk pianką termoelastyczną o grubości 4 cm.

Wysokość: ok 18 cm.

Twardość: materac dostępny w dwóch twardościach: H2 i H3.

Pokrowiec: materac dostępny w pokrowcach z „Wzory pokrowców”Szczególnie polecane do tego rodzaju materaca są pokrowce niepikowane ponieważ wtedy w pełni korzystamy ze wszystkich zalet pianki termoelastycznej (pokrowce niepikowane nie mają warstwy owaty i przez to są cieńsze)

 Uwagi: materac wykonamy w każdym rozmiarze (co do centymetra). Zadzwoń na naszą infolinię: 505-015-935. Chętnie doradzimy.