Dakota

Opis

Łóżko Dakota

Opis: Łóżko Dakota – wyrafinowany wzór zagłówka łóżka tapicerowanego Dakota sprawia, że ten model to świetny wybór dla tych, którzy cenią sobie trochę kreatywności w sypialni. Dakota będzie idealnym uzupełnieniem zarówno bardziej klasycznych, jak i ekstrawaganckich wystrojów. Jego solidna konstrukcja i dokładność wykonania pozwoli cieszyć się nim przez długi czas, a
dzięki pojemnikowi na pościel to łóżko stanie się najlepszym przyjacielem porządku w Twoim domu.

Wymiary: Łóżko Dakota dostępne jest dla następujących wymiarów materaca: 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200.

Wymiar zewnętrzny:

 

 

 

 

 

 

 

 

Szczegóły techniczne: korpus z pojemnikiem na pościel lub bez pojemnika (wersja do wyboru). Wersja z pojemnikiem na pościel –  stelaż na metalowej ramie oraz listwami bukowymi, giętymi zamocowanymi w elastycznych uchwytach, stelaż podtrzymują siłowniki pneumatyczne. Wersja bez pojemnika na pościel – stelaż do wyboru.

Wzory materiałów: w ofercie ok 200 rodzajów materiałów obiciowych. Zdjęcia poglądowe w zakładce „Wzory materiałów”. Prezentowane zdjęcia materiałów mają tylko charakter poglądowy. Zapraszamy do zapoznania się z próbnikami w sklepie stacjonarnym.

Uwagi: możliwość zamówienia łóżka w niestandardowych wymiarach.  Zadzwoń na naszą infolinię: 505-015-935. Chętnie doradzimy.