Egipt

Opis

Łóżko Egipt

Opis: Łóżko Egipt to zdecydowanie coś dla tych, którzy lubią nieszablonowe rozwiązania i interesujące projekty. Dzięki prostemu wzorowi na wezgłowiu nie dominuje wyglądu całego pomieszczenia, a idealnie komponuje się z resztą wystroju. Pełną harmonię wystroju pomogą również osiągnąć wzory i kolory obić, które oferujemy w sklepie. Dzięki dużej możliwości personalizacji projektu łóżka bez obaw wybierzesz taki wzór i materiał, który najlepiej wpasuje się w Twoją wymarzoną sypialnię.

Wymiary: Łóżko Egipt dostępne jest dla następujących wymiarów materaca: 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200.

Wymiar zewnętrzny:  

 

 

Szczegóły techniczne: korpus z pojemnikiem na pościel lub bez pojemnika (wersja do wyboru). Wersja z pojemnikiem na pościel –  stelaż na metalowej ramie oraz listwami bukowymi, giętymi zamocowanymi w elastycznych uchwytach, stelaż podtrzymują siłowniki pneumatyczne. Wersja bez pojemnika na pościel – stelaż do wyboru.

Wzory materiałów: w ofercie ok 200 rodzajów materiałów obiciowych. Zdjęcia poglądowe w zakładce „Wzory materiałów”. Prezentowane zdjęcia materiałów mają tylko charakter poglądowy. Zapraszamy do zapoznania się z próbnikami w sklepie stacjonarnym.

Uwagi: możliwość zamówienia łóżka w niestandardowych wymiarach.  Zadzwoń na naszą infolinię: 505-015-935. Chętnie doradzimy.

 

 

« z 4 »