Estrella Komfort

Opis

Materac Estrella Komfort

Opis: Materac Estrella Komfort to  jeden z niewielu modeli który posiada 2 twardości w jednym materacu. Estrella Komfort jest to materac sprężynowy kieszonkowy. Sprawdzi się tam gdzie szukamy uniwersalnej twardości materaca w przystępnej cenie. Dzięki zastosowaniu sprężyn kieszonkowych materac daje dobre podparcie pod kręgosłup i pozwala na jego naturalne ułożenie w kształcie litery S.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

  • sprężyny kieszonkowe wykonane z wysokogatunkowego drutu
  • bardzo dobre podparcie kręgosłupa ( kręgosłup przybiera naturalny kształt litery S)
  • dwie twardości w jednym materacu
  • bardzo sprężysta i elastyczna pianka wysokoelastyczna
  • polecany dla alergików – pianka ma duża przewiewność co daje bardzo dobrą wentylację materaca
  • pokrowiec zdejmowany do prania (zastosowano suwak dookoła materaca co bardzo ułatwia zdejmowanie pokrowca)

Wymiary: materac dostępny jest w następujących typowych wymiarach: 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200. Wykonamy materac w każdym rozmiarze (nawet tym nietypowym, co do centymetra).

Szczegóły techniczne: wkład materaca wykonany jest ze sprężyn kieszonkowych z wysokogatunkowego drutu. Wkład sprężynowy obłożony jest obustronnie pianka wysokoelastyczną Kaltschaum o bardzo dużej gęstości i zróżnicowanej twardości – z jednej strony jest pianka miękka H2 a z drugiej twarda H3. Daje nam to możliwość zmiany twardości podczas użytkowania materaca.

Wysokość: ok 20 cm.

Twardość: H2/H3

Pokrowiec: materac dostępny w pokrowcu Aqualite.

 Uwagi: materac wykonamy w każdym rozmiarze (co do centymetra). Zadzwoń na naszą infolinię: 505-015-935. Chętnie doradzimy.