Natura 4 Szuflady

Opis

Łóżko Natura 4 Szuflady

Opis: Łóżko Natura 4 Szuflady, czyli wszystko, co najlepsze w jednym projekcie. Skonstruowane dla wszystkich tych, którzy poszukują praktycznego łóżka o klasycznym wyglądzie, które wpasuje się idealnie w każdą aranżację sypialni. Jego masywna konstrukcja sprawia, że jest to szczególnie dobry wybór dla większych wnętrz.

Wymiary: Łóżko Natura 4 Szuflady dostępne jest dla następujących wymiarów materaca: 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200.

Wymiar zewnętrzny:  wymiar materaca:  + 5,5 cm do szerokości, + 17 cm do długości; wysokość podstawy od podłogi 38 cm; wysokość zagłówka 85 cm.

Szczegóły techniczne: łóżko posiada cztery szuflady, otwierane po dwie na każdy bok. Każda z nich porusza się na czterech kółkach. Pojemniki mają wycięte uchwyty, co znacznie ułatwia ich otwieranie. Łóżko z szufladą ma front zabudowany do samej ziemi. Model ten wymaga stelaża – stelaż do wyboru.  Łóżko do samodzielnego, szybkiego montażu na podstawie załączonej instrukcji.

Wykonanie: łóżko wykonane z drewna sosnowego lub bukowego, łączonego na tzw. „mikrowczepy”. Dzięki temu mebel nie posiada skaz i sęków na widocznej stronie. Osiem kolorów wybarwienia do wyboru.

 

Uwagi: możliwość zamówienia łóżka w nietypowym wymiarze długości – na 220 cm. Zadzwoń na naszą infolinię: 505-015-935. Chętnie doradzimy.