Natura 8 Wysokie

Opis

Łóżko Natura 8 Wysokie

Opis: Łóżko Natura 8 Wysokie, to wybór dla miłośników klasyki i prostoty w aranżacji wnętrz. Idealnie dopasuje się do każdego wystroju pomieszczenia. Zarówno w klasycznych jak i w modernistycznych sypialniach sprawdzi się świetnie dzięki swojemu nieskomplikowanemu wyglądowi.

Wymiary: Łóżko Natura 8 Wysokie dostępne jest dla następujących wymiarów materaca: 90×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200.

Wymiar zewnętrzny:  wymiar materaca:  + 5,5 cm do szerokości, + 20 cm do długości; wysokość podstawy od podłogi 38 cm; wysokość zagłówka 86 cm; prześwit miedzy łóżkiem a podłogą 12 cm.

Szczegóły techniczne: korpus z pojemnikiem na pościel lub bez pojemnika (wersja do wyboru). Wersja z pojemnikiem na pościel –  stelaż na metalowej ramie oraz listwami giętymi zamocowanymi w elastycznych uchwytach, stelaż podtrzymują siłowniki pneumatyczne. Na dnie skrzyni umieszczona płyta, która jest zabezpieczona przed wypadnięciem od spodu solidnymi listwami drewnianymi w postaci tzw. „piątej nogi”. Jest to długa deska z podporami w kształcie litery „T”, które opierają się na podłodze. Poszczególne moduły dna skrzyni są ze sobą połączone za pomocą estetycznych listew plastikowych. Wersja bez pojemnika na pościel – stelaż do wyboru. Piąta noga w standardzie. Łóżko do samodzielnego, szybkiego montażu na podstawie załączonej instrukcji.

Wykonanie: łóżko wykonane z drewna sosnowego lub bukowego, łączonego na tzw. „mikrowczepy”. Dzięki temu mebel nie posiada skaz i sęków na widocznej stronie. Osiem kolorów wybarwienia do wyboru.

 

Uwagi: możliwość zamówienia łóżka niższego oraz w nietypowym wymiarze długości – na 220 cm. Zadzwoń na naszą infolinię: 505-015-935. Chętnie doradzimy.