Nevada

Opis

Łóżko Nevada

Opis: Łóżko Nevada z pojemnikiem na pościel otwieranym z boku. Małe sypialnie wcale nie muszą być nudne! O to bez problemu zatroszczy się łóżko
tapicerowane Nevada. Jest ono świetnym wyborem dla mniejszych pomieszczeń nie tylko dzięki swojemu ogólnemu rozmiarowi, ale też z powodu dostępu do pojemnika na pościel – łóżko otwiera się na bok. Z kolei ciekawy wygląd sypialni nada starannie wykonane pikowanie na zagłówku łóżka.

Wymiary: Łóżko Nevada dostępne jest dla następujących wymiarów materaca: 120×200, 140×200, 160×200, 180×200.

Wymiar zewnętrzny:  wymiar materaca:  + 4 cm do szerokości, + 16 cm do długości; wysokość podstawy od podłogi 41 cm; wysokość zagłówka 104 cm.

Szczegóły techniczne: korpus z pojemnikiem na pościel ze stelażem drewnianym oraz listwami brzozowymi, giętymi zamocowanymi w elastycznych uchwytach. Stelaż podtrzymują siłowniki pneumatyczne.

Wzory materiałów: w ofercie ok 200 rodzajów materiałów obiciowych. Zdjęcia poglądowe w zakładce „Wzory materiałów”. Prezentowane zdjęcia materiałów mają tylko charakter poglądowy. Zapraszamy do zapoznania się z próbnikami w sklepie stacjonarnym.

Uwagi: możliwość modyfikacji łóżka, takie jak: rozmiar zagłówka (niższy, wyższy, szerszy); nietypowy wymiar łóżka; inna podstawa łóżka. Zadzwoń na naszą infolinię: 505-015-935. Chętnie doradzimy.
 

« z 3 »