Tulipan

Opis

Łóżko Tulipan

Opis: Łóżko Tulipan – solidny, pięknie zdobiony zagłówek sprawi, że pokochasz łóżko tapicerowane Tulipan. Jego proste wykonanie i nieskomplikowany wzór czyni to łóżko idealnym elementem sypialni z klasą i w dobrym guście. Niewielkie nogi sprawiają, że cała konstrukcja nabiera lekkości. Umiejętnie dobrany materiał obicia nada pomieszczeniu ciekawy i klimatyczny charakter.

Wymiary: Łóżko Tulipan dostępne jest dla następujących wymiarów materaca: 140×200, 160×200, 180×200, 200×200.

Wymiar zewnętrzny:  

 

Szczegóły techniczne: korpus z pojemnikiem na pościel lub bez pojemnika (wersja do wyboru). Wersja z pojemnikiem na pościel –  stelaż na metalowej ramie oraz listwami bukowymi, giętymi zamocowanymi w elastycznych uchwytach, stelaż podtrzymują siłowniki pneumatyczne. Wersja bez pojemnika na pościel – stelaż do wyboru.

Wzory materiałów: w ofercie ok 200 rodzajów materiałów obiciowych. Zdjęcia poglądowe w zakładce „Wzory materiałów”. Prezentowane zdjęcia materiałów mają tylko charakter poglądowy. Zapraszamy do zapoznania się z próbnikami w sklepie stacjonarnym.

Uwagi: możliwość zamówienia łóżka w niestandardowych wymiarach.  Zadzwoń na naszą infolinię: 505-015-935. Chętnie doradzimy.