Venus MP

Opis

Materac Venus Multi Pocket

Opis: materac Venus MP jest bardzo często wybierany przez naszych klientów. Materac ten to propozycja dla osób oczekujących bardzo dużego komfortu snu. Venus MP zapewni Państwu komfortowy wypoczynek i bardzo dobre podparcie kręgosłupa. Zastosowanie wielu sprężyn gwarantuje wysoką elastyczność oraz punktowe podparcie ciała. Materac wspiera kręgosłup pozwalając mu na przybranie naturalnego kształtu litery S, co znacznie wpływa na komfort snu.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

  • Sprężyny Multi Pocket – ok 490 sprężyn/m²
  • Do wyboru dwie twardości H2 dla osób do 80 kg i H3 dla osób powyżej 80 kg
  • Materac idealny dla alergików – w zastosowanym lateksie nie rozwijają się grzyby ani bakterie
  • Do wyboru wersja 1 polowa lub 7 polowa
  • Bardzo dobra elastyczność punktowa dzięki zastosowaniu dużej ilości sprężyn
  • Bardzo dobra cyrkulacja powietrza
  • Zastosowanie płyty lateksowej podnosi komfort snu
  • Pokrowiec zdejmowany do prania (zastosowano suwak dookoła materaca co bardzo ułatwia zdejmowanie pokrowca)

Wymiary: materac dostępny jest w następujących typowych wymiarach: 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200. Wykonamy materac w każdym rozmiarze (nawet tym nietypowym, co do centymetra).

Szczegóły techniczne: wkład materaca zbudowany jest ze sprężyn kieszonkowych Multi Pocket, wykonanych z wysokogatunkowego drutu. Sprężyny obłożone są obustronnie warstwą lateksu o bardzo dużej gęstości. Lateks z każdej strony ma 3 cm wysokości. W zastosowanym lateksie nie rozwijają się grzyby ani bakterie. Dzięki licznym kanalikom wentylacyjnym materac zapewnia optymalna cyrkulacje powietrza. Lateks daje przyjemne uczucie miękkości materaca i podparcia kręgosłupa.

Wysokość: ok 20 cm.

Twardość: materac dostępny w dwóch twardościach: H2 i H3.

Pokrowiec: materac dostępny w pokrowcach z „Wzory pokrowców”.

 Uwagi: materac wykonamy w każdym rozmiarze (co do centymetra). Zadzwoń na naszą infolinię: 505-015-935. Chętnie doradzimy.