Stelaże:

 

Stelaże to jeden z najważniejszych elementów każdego łóżka. Pozwalają one na odpowiednie ułożenie się do snu i chronią materac przed uszkodzeniem tak, by mógł on służyć użytkownikowi łóżka i materaca przez wiele lat.

Bez właściwie dopasowanego stelaża łóżko nie jest w stanie spełniać swoich funkcji wypoczynkowych w optymalny sposób. W ofercie sklepu można znaleźć stelaże wykonane z wysokogatunkowego drewna bukowego lub brzozowego. Oprócz standardowych stelaży istnieje możliwość zakupu stelaża regulowanego ręcznie lub też, bardzo innowacyjnego, stelaża z regulacją elektryczną, którego popularność z roku na rok jest coraz większa. Możliwość regulacji ułożenia zagłówka i zanóżka w tym ostatnim typie stelaża, sprawia, że można dostosować taki stelaż do aktualnych potrzeb osób wypoczywających na łóżku, w którym go zamontowano.

Każdy ze stelaży został wykonany z najwyższą starannością o szczegóły, biorąc pod uwagę to, że musi on być jednocześnie elastyczny oraz wytrzymały na odkształcenia i urazy mechaniczne podczas wypoczynku

 

Formularz kontaktowy