Pokrowce

Pokazano 1-12 z 24 pozycji

Aktywne filtry

Pokrowce

Decydując się na zakup materaca u nas, kupujesz materac razem z pokrowcem. Rodzaj pokrowca możesz wybierać wśród wielu naszych propozycji. Pokrowce to niezbędny element każdego materaca, nie tylko chronią go przed uszkodzeniami i szybszym zużyciem się, ale także spełniają one szereg innych funkcji.

Rodzaje pokrowców

W ofercie sklepu dostępne są m.in. pokrowce antyalergiczne, chroniące użytkownika materaca przed różnego rodzaju alergenami, bakteriami i roztoczami, pokrowce antystresowe, które są bardzo miłe w dotyku i umożliwiają regulowanie temperatury ciała, czy też doskonale odprowadzające wilgoć pokrowce przeznaczone dla osób borykających się z problemem nadmiernej potliwości. W oferowanych przez sklep pokrowcach wykorzystano wysokiej jakości materiały w odpowiednich proporcjach, takie jak: bawełna, poliester, tencel, poliamid czy też wiskoza.

Decydując się na zakup materaca w naszym salonie otrzymujesz pokrowiec z suwakiem. Ich atutem jest możliwość  wyprania, co pozwala na łatwiejsze utrzymanie materaca w odpowiedniej czystości.

Kupujesz materac i używasz go przez długie lata

Bez zmartwień czy wybierzesz właściwy materac

Nie musisz organizować transportu