Jesteśmy zawsze wyspani — powiemy Ci, jak do nas dołączyć!

Nie jest tajemnicą, że dobry materac jest podstawą dobrego snu. My już od 15 lat dbamy o to, żeby grono zawsze wyspanych było coraz większe. Robimy to z ogromną pasją — bo przecież my też codziennie budzimy się wyspani. Wyspani, czyli pełni energii, uśmiechnięci i zadowoleni z życia — Ty też tak możesz.

dobre-materace.pl, zawsze wyspani
Ludzie, łóżka

Materac, który zadba o Twój komfort podczas snu

Doskonale wiemy, że masz swoje wymagania dotyczące materacy. Prowadzisz intensywny tryb życia, pełny stresujących sytuacji. Uprawiasz sport, masz pewne dolegliwości i dużo codziennych obowiązków. Jednocześnie wiemy, jak ważnym elementem Twojego zdrowia jest sen — dlatego chcemy Ci pomóc.


Kojarzysz bohaterów amerykańskich seriali, którzy są zawsze wyspani i pełni energii? Na wszystko mają czas i ochotę — jakby żyli w innym wszechświecie. Ty też tak możesz. Dobry sen odgrywa ogromną rolę w naszym życiu — wpływa nie tylko na nasze zdrowie, ale też samopoczucie. Dzięki nam możesz wstawać zawsze wyspany — możesz nie wierzyć, ale ten cudowny stan jest już na wyciągnięcie ręki.


Jesteśmy tu po to, żeby pomóc Ci dokonać najlepszego wyboru. Znajdziemy model, który spełni Twoje oczekiwania i sprawi, że będziesz zawsze wyspany.

W ofercie mamy tylko dobre materace

Musimy zaznaczyć, że jesteśmy oficjalnym salonem polskiego producenta materacy M&K Foam KOŁO — a to oznacza, że w swojej ofercie mamy tylko dobre materace. Nie będziemy tutaj pisać o wysokiej jakości naszych produktów, bo to oczywiste — jednak gwarantujemy, że dzięki nam poznasz nowy wymiar snu i… będziesz zawsze wyspany.

Materace
Ludzie, łóżka

Nadal się wahasz? Nie chcesz być zawsze wyspany?

Nie musisz podejmować decyzji od razu — spokojnie możesz się z tym przespać. Fakt, Twój obecny materac nie jest jakoś specjalnie wygodny, ale jakoś dasz radę. Może przyśni Ci się sen, w którym budzisz się zawsze wyspany, kto wie? Pamiętaj tylko, że ten sen z dobrym materacem może stać się rzeczywistością.

Jak do nas trafić?

Firmowy sklep M&K Foam KOŁO
Al. Jerozolimskie 245 C
05-816 Opacz-Kolonia
Współrzędne geograficzne
52°10'53.2"N 20°53'32.1"E
Godziny otwarcia
pn-pt: 11-19 | sb: 10-15 | nd: nieczynne

Kupujesz materac i używasz go przez długie lata

Bez zmartwień czy wybierzesz właściwy materac

Nie musisz organizować transportu