Największy showroom stacjonarny materacy KOŁO

Nasz sklep z materacami w Warszawie to szeroki wybór produktów najwyższej jakości, w tym również materace na każdy wymiar. Jesteśmy firmowym sklepem M&K Foam KOŁO.

dobre-materace.pl, zawsze wyspani
Rodzina w sklepie Kobieta ścieląca łóżko

Szeroka oferta materacy

Oferujemy materace lateksowe, termoelastyczne, piankowe, kieszeniowe i wiele innych. Bez większego problemu wybierzesz u nas najlepszy materac do Twojej sypialni. A może prowadzisz hotel w Warszawie? Materace hotelowe również znajdują się w naszej ofercie. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas to, czego akurat potrzebujesz.

Kobieta przytulająca materac

Kupujesz materac i używasz go przez długie lata

U nas nie kupisz materaców, które zalegają na promocjach w hipermarketach. Nie walczymy promocja mi, gdy mamy problem ze sprzedażą jakiegoś modelu — bo takie sytuacje się po prostu u nas nie zdarzają. Dobre materace to najwyższej jakości produkty, które powstały po to, żeby rozwiązywać różne problemy ze snem. Możemy stwierdzić, że są one przepustką do przespanych nocy i lepszego życia. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że kupując u nas materac szybko nie wrócisz po kolejny. W sumie to jest nam trochę przykro, że na Twoją kolejną wizytę będziemy musieli czekać jakieś 10 lat i właśnie dlatego przygotowaliśmy mały bonus. Lubimy Cię u siebie gościć, dlatego poszerzyliśmy asortyment o szereg akcesoriów do sypialni. Do tematu spania podchodzimy kompleksowo — wiemy, jak ważną rolę odgrywają otaczające nas przedmioty. Wszystko, co mamy w sypialni wpływa na nasz sen, a nowa poduszka czy półka zawsze się przyda, prawda?

Bez zmartwień czy wybierzesz właściwy materac

Materacami zajmujemy się nie od dziś. Od 15. lat praktykujemy spanie na dobrych materacach — możecie wierzyć lub nie, ale wiemy, jak to robić. Jesteśmy ekspertami od snu — potrafimy rozwiązać każdy problem i odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania.


Każdego dnia pomagamy naszym klientom wejść na wyższy poziom snu — Tobie również możemy pomóc. Wspólnie określimy Twoje wymagania i preferencje. Przeanalizujemy potrzeby i zadbamy o to, aby materac był czymś więcej niż miejscem do spania. Dzięki nam znajdziesz materac, który sprawi, że będziesz zawsze wyspany. Po pierwszej nocy będziesz żałował, że zdecydowałeś się na zakup dobrego materaca tak późno.

Ludzie, łóżka
Ludzie, łóżka

Nie musisz organizować transportu

Cokolwiek u nas kupisz, chcemy dać Ci poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Proponujemy Ci transport, wniesienie, a także montaż naszych produktów. Skoro dbamy o wygodę i jakość snu, to dlaczego nie zacząć od procesu zakupu? Zresztą — nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której taszczysz materac sam, na czwarte piętro. Zapewniamy Ci higienę i komfort snu — jeszcze przed pierwszą nocą na dobrym materacu.


Dzięki nam możesz być zawsze wyspany — zawsze uśmiechnięty, zawsze w dobrym humorze. Zajmij się tym, co dla Ciebie ważne, a nam zostaw resztę. Im szybciej zamówisz materac, tym szybciej dołączysz do grona zawsze wyspanych. Nadal się zastanawiasz?

Kupujesz od pewnego źródła

Jesteśmy firmowym salonem polskiego producenta firmy M&K Foam KOŁO, a to daje nam ogromną przewagę. Po pierwsze, doskonale wiesz, skąd są nasze produkty — fabryka produkuje materace od ponad 20 lat. Po drugie, wspierasz w ten sposób naszą rodzimą gospodarkę, wiesz, co kupujesz i przyczyniasz się do rozwoju polskiego przedsiębiorstwa. Po trzecie, masz pewność, że oferowane przez nas produkty są wysokiej jakości — tutaj nie ma miejsca na kombinowanie. Wszyscy wiemy, jak kończą się zakupy produktów nieznanego pochodzenia. Szybko się zużywają, są problemy z gwarancją i brak kontaktu z producentem — u nas tego nie ma.


Kupując u nas, otrzymujesz polski produkt najwyższej jakości. Otrzymujesz gwarancję, satysfakcję i lepszy sen. I nie chodzi tu tylko o dobre materace. Pomożemy Ci stworzyć wygodną sypialnię — wspólnie popracujemy nad jej poszczególnymi elementami i zadbamy o wszystkie szczegóły. Razem stworzymy sypialnię, w której będziesz budził się zawsze wyspany.

Ludzie, łóżka

Jak do nas trafić?

Firmowy sklep M&K Foam KOŁO
Al. Jerozolimskie 245 C
05-816 Opacz-Kolonia
Współrzędne geograficzne
52°10'53.2"N 20°53'32.1"E
Godziny otwarcia
pn-pt: 11-19 | sb: 10-15 | nd: nieczynne

Kupujesz materac i używasz go przez długie lata

Bez zmartwień czy wybierzesz właściwy materac

Nie musisz organizować transportu